Lukáš Kamenský

Soumrak

20 000 Kč
Autor: Lukáš Kamenský
Identifikační číslo: 219
Datováno: 2020
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 70,5 x 70 cm
Signatura: sign. vzadu L. Kamenský 20.
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autora; nerámováno