Magdalena Cubrová

Vesmír prabrouků

80 000 Kč
Autor: Magdalena Cubrová
Identifikační číslo: 248
Technika: olej/plátno
Rozměry: 80 x 106 cm
Signatura: sign. PD Cubrová
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autorky; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Cubrová Magdalena