137

Petr Písařík

Rašení

52 000 Kč
Autor: Petr Písařík
Identifikační číslo: 137
Datováno: 2000
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 89,5 x 140,5 cm
Signatura: sign. vzadu Pisi
vzadu autorský popis; nerámováno