068

Sedící dáma

Identifikační číslo: 068
Datováno: kolem 1900
Technika: olej/karton
Rozměry: 68 x 43,5 cm
Signatura: sign. LD
konzultoval PhDr. Mgr. M. Zachař; mírně poškozená malba; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora neznámý autor

Rozhovor
33 800 Kč
Na poli
551 000 Kč
Pobřeží
75 500 Kč
Nokturno
62 500 Kč
Holandský přístav
43 000 Kč
Selky
46 800 Kč