035

Jiří Načeradský

Trojice

11 700 Kč
Autor: Jiří Načeradský
Identifikační číslo: 035
Datováno: 1992
Technika: akvarel, tuš/papír
Rozměry: 59 x 42 cm
Signatura: sign. LD Načeradský 92
rámováno, pod sklem