DODATEK JARNÍ AUKCE
JARNÍ AUKCE Galerie ART Praha se uskuteční v NEDĚLI 26. 5. 2019 od 16.00 hodin v pražském MÁNESU. Pro tuto aukci jsme si pro Vás, kromě doposud zveřejněných děl v aukčním katalogu, připravili také
DODATEK do Jarní aukce.
Všechna dodatková díla jsou k vidění na PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVĚ, která probíhá od 15. 5. do 25. 5. 2019 v prostorách Galerie ART Praha na Staroměstském náměstí. Otevřeno je denně od 10:30 do 19.00 hodin.
Věříme, že Vás nabízená díla zaujmou a těšíme se brzy na viděnou.
kolem 1925, olej/plátno, 66 x 75 cm, sign. LD V Radimský
Vyvolávací cena: 500.000 Kč
1940, olej/plátno, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Willi Nowak 40
Vyvolávací cena: 180.000 Kč
JOSEF LIESLER: KOPEČEK U DIVÉ BÁRY
1980, olej/deska, 25 x 34,5 cm, sign. PD .Liesler.80
Vyvolávací cena: 50.000 Kč
olej/plátno, 72 x 52,5 cm, sign. PD K Laštovka
Vyvolávací cena: 40.000 Kč
TIŠTĚNÝ DODATEK AUKČNÍHO KATALOGU