DODATEK JARNÍ AUKCE

DODATEK JARNÍ AUKCE
Připravili jsme si pro Vás ještě další sběratelsky významné obrazy do Jarní aukce.

JARNÍ AUKCE Galerie ART Praha se uskuteční v NEDĚLI 26. 5. 2019 od 16.00 hodin v pražském MÁNESU. Pro tuto aukci jsme si pro Vás, kromě doposud zveřejněných děl v aukčním katalogu, připravili také

DODATEK do Jarní aukce.

Všechna dodatková díla jsou k vidění na PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVĚ, která probíhá od 15. 5. do 25. 5. 2019  v prostorách Galerie ART Praha na Staroměstském náměstí. Otevřeno je denně od 10:30 do 19.00 hodin.

Věříme, že Vás nabízená díla zaujmou a těšíme se brzy na viděnou.

VÁCLAV RADIMSKÝ: VODNÍ TŮŇ

kolem 1925, olej/plátno, 66 x 75 cm, sign. LD V Radimský

Vyvolávací cena: 500.000 Kč

WILLI NOWAK: LETNÍ IDYLA

1940, olej/plátno, 59,5 x 75,5 cm, sign. PD Willi Nowak 40

Vyvolávací cena: 180.000 Kč

JOSEF LIESLER: KOPEČEK U DIVÉ BÁRY

1980, olej/deska, 25 x 34,5 cm, sign. PD .Liesler.80

Vyvolávací cena: 50.000 Kč

KAREL LAŠTOVKA: VZPOMÍNKA

olej/plátno, 72 x 52,5 cm, sign. PD K Laštovka

Vyvolávací cena: 40.000 Kč

TIŠTĚNÝ DODATEK AUKČNÍHO KATALOGU

PŘÍJEM OBRAZŮ

GALERIE ART Praha, spol. s r.o.

Aukční dům a Galerie
Staroměstské náměstí 20/548
110 00 Praha 1
Otevřeno:
po - pá 10.30 - 18.30
so 10.30 - 17.00
tel.: 224 211 087
gsm: 602 233 723
fax: 224 211 087
e-mail: galerie@g-a-p.cz
www: www.g-a-p.cz
facebook: Galerie ART Praha
Sídlo společnosti:
Praha 10, U Hráze 6/144
Návštěva po předchozí domluvě.
Společnost Galerie ART Praha, spol. s r.o.
je registrovaná u Městského soudu v Praze,
složka C16981.
IČ: 48117421
DIČ: CZ48117421