Menu

Novinky

VÝSTAVA STANISLAV ONDRUŠ

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "On line_On-line", která prezentuje především aktuální tvorbu slovenského malíře Stanislava Ondruše.

PŘÍJEM DĚL DO JARNÍ AUKCE

V sobotu 13.5.2023 se uskuteční JARNÍ aukce Galerie ART Praha a nyní nám můžete nabízet umělecká díla do aukčního prodeje.

ÚNOROVÁ ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro vás další z našich pravidelných online aukcí, ve které na vás čeká přes 200 položek. Dražíme přes server LiveBid.cz do středy 15.2.2023

VÝSTAVA SUPERIMPOSE

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "Superimpose", která prezentuje především aktuální tvorbu malířky Zuzany Badinkové.

VÁNOČNÍ ONLINE AUKCE

Připravili jsme pro Vás výběr více než 300 položek, které Vám zpříjemní předvánoční čas. Neváhejte a darujte umění jako dárek. Dražíme do 14.12. na serveru LiveBid.cz

VÝSTAVA PATRIKA HÁBLA

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "Rozpuštěné obrazy", která prezentuje tvorbu malíře Patrika Hábla.

PODZIMNÍ SÁLOVÁ AUKCE

Dovolujeme si Vás pozvat na naši podzimní sálovou aukci, která se uskuteční v sobotu 12.11. od 16:00, v prostorách Galerie Café Louvre. Již brzy vám představíme kompletní nabídku aukčních položek.

DAVID VÁVRA / ONDŘEJ ŠEFCŮ

Zveme vás do naší Galerie ART Concept na výstavu s názvem "Krajiny na kraji", která prezentuje tvorbu umělců Davida Vávry a Ondřeje Šefců.

AKTUÁLNÍ KOMISNÍ PRODEJ

Projděte si naši aktuální nabídku komisního prodeje, ve kterém naleznete také některá díla z uplynulých aukcí.

PROPOJENÝ SVĚT - JAROSLAV HOŘÁNEK

Přijďte navštívit výstavu celoživotního díla jedinečného umělce Jaroslava Hořánka. Výstava je k vidění do 4.3.2022 v naší pobočce Galerie ART Concept.