Kunc Jaromír (1900 - 1971)
Předjaří v Hostomicích n/B
Autor | Kunc Jaromír |
Identifikační číslo | 0138-S230121 |
Technika | Olej/plátno |
Datace | Kolem 1940 |
Rozměry | 80,5 x 116 cm |
Signatura | Sign. PD Jar Kunc |
Kat. číslo | 116 |
Aktuální cena | 15 000 Kč |
Zbývá | 8d 22h 48m 57s |
Konec dražby | 11.05.2024 15:00 |
Minimální příhoz | 1 000 Kč |
Vyvolávací cena | 15 000 Kč |
tabulka příhozů
od | do | cena |
1 Kč | 5 000 Kč | 500 Kč |
5 001 Kč | 50 000 Kč | 1 000 Kč |
50 001 Kč | 70 000 Kč | 2 000 Kč |
70 001 Kč | 100 000 Kč | 5 000 Kč |
100 001 Kč | 300 000 Kč | 10 000 Kč |
300 001 Kč | 750 000 Kč | 20 000 Kč |
750 001 Kč | 1 500 000 Kč | 50 000 Kč |
1 500 001 Kč | 5 000 000 Kč | 100 000 Kč |
5 000 001 Kč | a více | 200 000 Kč |