063

Saudek Jan

The Pimp and the hooker

Vyvolávací cena
27 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 1h 42m 22s

Autor Saudek Jan
Evidenční číslo 0626-S180175
Vytvořeno
Technika černobílá fotografie
Rozměr 31 x 40,5 cm
Signatura sign. PD Jan Saudek
č. 978

Významný fotograf. Klíčovou roli v jeho tvorbě sehrává erotická tématika, kde balancuje na jedné straně vypjatá erotičnost až po jím oslavovanou krásu ošklivosti. Nechává nás nazírat na ženské tělo buď vášnivě a dráždivě, tak jako nikdo jiný, anebo s lehkým úsměškem ho dokáže karikovat. V každém případě je největší osobností světa fotografie 20. století ve jménu ženy.

Další díla v sálové aukci od autora Saudek Jan

The Daybreak
Vyvolávací cena
28 000 Kč