068

Sedláček Vojtěch (1892 - 1973)

Senoseč

Vyvolávací cena
12 000 Kč
Příjem limitů do: 18. 11. 2018 12:00, zbývá: 1d 1h 36m 13s

Autor Sedláček Vojtěch
Evidenční číslo 0635-S180184
Vytvořeno 1940
Technika akvarel
Rozměr ve výřezu 36 x 54,5 cm
Signatura sign. LD Vojt Sedláček 40
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař

Věnoval se výhradně malířské tvorbě, grafice a ilustraci. Zachycoval osobitým rukopisem všední život venkovských lidí a jejich sepětí s přírodou.

Další díla v sálové aukci od autora Sedláček Vojtěch

Krajina
Vyvolávací cena
9 000 Kč