Pravoslav Kotík

Harmonikář

22 000 Kč
Autor: Pravoslav Kotík
Identifikační číslo: 261
Datováno: 20. léta
Technika: kombinovaná technika/papír, karton
Rozměry: 67,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD P. K.
konzultováno s rodinou autora; rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Kotík Pravoslav

Pláž
70 000 Kč