JARNÍ AUKCE Galerie ART Praha, 26.5.2019

JARNÍ AUKCE Galerie ART Praha se uskutečnila v NEDĚLI 26. 5. 2019 od 16.00 hodin v pražském MÁNESU. Dražily se sběratelsky atraktivní položky významných představitelů českého a slovenského umění.

PŘEDAUKČNÍ VÝSTAVA proběhla od 15. 5. do 25. 5. 2019  v prostorách Galerie ART Praha na Staroměstském náměstí.

Děkujeme všem, kteří jste se aukce zůčastnili.
Věříme, že Vás nabízená díla zaujala a těšíme se brzy na viděnou.

Na Jarní aukci na Vás čekala díla umělců od Václava Špály, Oskara Kokoschky, Karla Špillara, Jana Zrzavého, Olbrama Zoubka a mnoha dalších.

OSKAR KOKOSCHKA : Zátiší s rybami

akvarel, 27 x 43 cm, kolem 1940
sign. LD OK.
Obraz byl vystaven na výstavě "Oskar Kokoschka výstava k výročí 70. narozenin", Národní galerie Praha, 1956, č. 13. Obraz pochází z pozůstalosti rodiny JUDr. Palkovského, tchána Oskara Kokoschky.

Vyvolávací cena: 330.000 Kč

JAN ZRZAVÝ: Přístav na Ile de Sein

olej, tempera/lepenka, 26,4 x 34,5 cm, 1935,
sign. LD Jan Zrzavý 35

Typický obraz pro autorovo bretaňské období.
Expertiza: PhDr. J. Orlíková, PhDr. Jan Štíbr, ak. mal. rest. M. Martan

Vyvolávací cena: 900.000 Kč

KAREL ŠPILLAR: Koupání

olej na plátně, 148 x 128 cm, 1906
sign. LD K. Špillar 1906.

Expertiza: prof. PhDr. P. Wittlich, CSc., konzultoval a pravost potvrzdil PhDr. Mgr. M. Zachař

Vyvolávací cena: 600.000 Kč

PŘÍJEM OBRAZŮ

GALERIE ART Praha, spol. s r.o.

Aukční dům a Galerie
Staroměstské náměstí 20/548
110 00 Praha 1
Otevřeno:
po - pá 10.30 - 18.30
so 10.30 - 17.00
tel.: 224 211 087
gsm: 602 233 723
fax: 224 211 087
e-mail: galerie@g-a-p.cz
www: www.g-a-p.cz
facebook: Galerie ART Praha
Sídlo společnosti:
Bořetická 2668/1
193 00 Praha 9
Návštěva po předchozí domluvě.
Společnost Galerie ART Praha, spol. s r.o.
je registrovaná u Městského soudu v Praze,
složka C16981.
IČ: 48117421
DIČ: CZ48117421